تعداد زیادی از کاربران گزارش کرده اند که محصولات smok خریداری‌شده در DHgate

( و همکاران ( DHgate.com ) در تحقیقات detailed اخیر تقلبی بودند، ما تایید می‌کنیم که محصولات smok تقلبی در DHgate وجود دارد. این عمل به طور جدی به حقوق قانونی و منافع مشتریان و شرکت ما آسیب رساند. بدین وسیله بدین وسیله به شرح زیر اعلام می‌شود:

ما فورا مذاکراتی را با DHgate آغاز خواهیم کرد و برای تدوین یک راه‌حل برای تنظیم fakes به محض این که possible.Prio r به این نقطه پایان دهد، شرکت ما تمام the های توزیع برند خود را در DHgate حذف خواهد کرد.

در سال‌های اخیر، smok به خاطر کیفیت محصول خوب و خدمات در عین حال به رسمیت شناخته شده‌است، برخی تجار بی‌مرام دریافت کرده‌اند تا محصولات تقلبی تولید کنند، اما همچنین ریسک‌های جدی امنیتی داشته باشند و منافع قانونی محصولات تقلبی را زیر پا بگذارند، ما با بخش اداری صنعت و بازرگانی متحد خواهیم شد تا اقدام فعال تری برای مقابله با جعل کنیم.

در این نقطه به مصرف کنندگان خوش‌آمد می‌گوییم تا محصولات تقلبی را به ما گزارش دهند، ما از همه مصرف کنندگان درخواست می‌کنیم که محصولات smok را از طریق کانال‌های رسمی خریداری کنند و product's authenticity.Than k را برای عشق و پشتیبانی شما چک کنند. ما در راه مقابله با جعل کنندگان هستیم !

گواهی دادن به گواهی.