مجددا مقامات بهداشت عمومی در ایالات متحده و انگلیس به همان اطلاعاتی که در مورد vaping می پردازند، نگاه می کنند، اما دو چیز متفاوت را می بینند. و، طبق معمول، این محققان بریتانیایی هستند که بیشترین مزایا را می بینند.

کمتر از دو هفته پیش، آکادمی ملی علوم، مهندسی و پزشکی ایالات متحده یک گزارش 600 صفحه ای منتشر کرد که به طور ناگهانی پذیرفته بود که vaping امن تر از سیگار است - و سپس به تمرکز بر دروازه ای ظاهرا ثابت شده از تجاوز به نوجوانان تا سیگار کشیدن پرداخت.

اما گزارش جدید سیگارت از بهداشت عمومی انگلستان (PHE) می گوید که شواهد دروازه برای نوجوانان بریتانیا ضعیف است و همچنان نشان می دهد که این شواهد در آمریکای شمالی نیز به طور یکسان غیرقابل حل است - که عملا در اختیار نویسندگان آمریکایی قرار می دهد.

"اگر چه این نظرسنجی ها در کانادا و ایالات متحده آمریکا نمی تواند به طور مستقیم با داده های انگلیس مقایسه شود، آنها الگوهای مشابهی را پیشنهاد می کنند،" گزارش PHE می گوید. "اول اینکه هرگز یا اخیرا با استفاده از یک سیگار الکترونیکی [ECC] در میان جوانان غیر معمول نیست. با این حال، استفاده هر دو تا کنون و اخیر در میان جوانانی که بیش از جوانان سیگار می کشند سیگار می کشند. "

پروفسور لیندا بولد، نویسنده و استاد سیاست بهداشت و درمان، دانشگاه استرلینگ، در نشست مطبوعاتی PHE گفت: "نگرانی بیان شده است که استفاده از سیگار الکترونیکی باعث جوان شدن افراد سیگار می شود." "اما در انگلستان، تحقیقات به وضوح نشان می دهد که استفاده منظم از سیگار الکترونیکی در بین جوانانی که هرگز سیگار نکشید، کمتر از 1٪ باقی می ماند و سیگار کشیدن جوانان به میزان قابل توجهی کاهش می یابد."

اولین گزارش PHE به عنوان کارت صدای تسریع در جدول برای پایان دادن به استدلال با استفاده از شک و تردید شکسته شد.

این فقط بخش کوچکی از گزارش 243 صفحه است که شواهدی را درباره سیگارهای الکترونیکی نشان می دهد که از آخرین دیدگاه PHE در مورد این موضوع در سال 2015 پدید آمده است. این گزارش همچنین خلاصه ای از شواهد موجود در مورد محصولات تنباکو گرمازا را در بر می گیرد.

"بر اساس دانش فعلی، این گزارش نتیجه گیری می شود که بیان این نکته است که حداقل 95 درصد از خطر ابتلا به سرماخوردگی کمتر از سیگار کشیدن است، روش خوبی برای برقراری تفاوت های بزرگ در خطر نسبی به طور یکنواخت است، به طوری که سیگاری ها بیشتر تشویق می شوند تا سیگار را ترک کنند وایپینگ. "

یافته های کلیدی در گزارش PHE جدید عبارتند از:

  • "واکسن فقط بخش کوچکی از خطرات سیگار کشیدن را به وجود می آورد و به طور کامل از سیگار کشیدن به سوء تغذیه منجر می شود؛
  • "سیگارهای الکترونیکی میتوانند در هر سال حداقل 20،000 رکورد جدید موفقیت آمیز [در انگلستان] و احتمالا بسیاری بیشتر کمک کنند.
  • "استفاده از سیگار با افزایش میزان موفقیت در پایان سال گذشته و کاهش شدید نرخ سیگار در سراسر کشور همراه است؛
  • "هزاران نفر از سیگاری ها به اشتباه معتقدند که لباس پوشیدن به عنوان سیگار مضر است؛ نزدیک به 40٪ سیگاریها حتی سیگاری الکترونیکی را ندیده اند؛
  • "سوء تفاهم عمومی در مورد نیکوتین بسیار زیاد است. کمتر از 10 درصد از بزرگسالان درک می کنند که بیشترین آسیب به سلامت از سیگار کشیدن ناشی از نیکوتین نیست؛
  • "استفاده از سیگار الکترونیک در انگلستان طی چند سال اخیر به کمتر از 3 میلیون نفر رسیده است.
  • "شواهد از نگرانی نیست که سیگار الکترونیکی سیگار کشیدن در میان جوانان است. نرخ مصرف سیگار در انگلستان همچنان کاهش می یابد. استفاده منظم نادر است و تقریبا به تمام کسانی که سیگار کشیدند محدود می شود. "

به طور مشخص، این گزارش شامل بخش هایی درباره گزارش اشتباه مطالعات علمی است که از هر دو دانشگاهی و رسانه های خبری برای غیر مسئولانه سیگاری ها را از سیگار الکترونیکی ترسانده است.

پروفسور جان نیوتون، مدیر بهبود سلامت در PHE، در گزارشی اعلام کرد: "بررسی جدید ما، نتیجه گیری را افزایش می دهد که تجویز بخشی از خطر ابتلا به سیگار کشیدن است، حداقل 95٪ کمتر مضر و خطر نامطلوب برای افراد بی شمار است. .

وی افزود: "با این وجود بیش از نیمی از سیگاری ها به اشتباه معتقدند که واکسن به عنوان سیگار مضر است و یا فقط نمی داند". "اگر به هزاران نفر سیگاری که با کمک یک سیگار الکترونیکی می توانند ترک کنند به دلیل هراس های نادرست در مورد ایمنی آنها، غم انگیز است."

گزارش جدید همچنین خلاصه شواهد موجود در مورد محصولات تنباکو بدون حرارت (HNB) است. محققان PHE به HNB به عنوان "محصولات گرمای تابشی" اشاره می کنند، اصطلاح نیز توسط برخی از تولید کنندگان استفاده می شود. برخی از محصولات HNB، از جمله فیلیپ موریس IQOS ، در حال حاضر در انگلستان موجود است

PHE یک رویکرد محتاطانه در محصولات HNB می گیرد، اشاره می کند که "ممکن است به میزان قابل توجهی کمتر از سیگار های دخانیات و مضرتر از سیگار الکترونیکی باشد."

نویسندگان در میان معتبر ترین محققان سیگار، نیکوتین و معتادان در جهان هستند.

گزارش جدید تحت عنوان "بررسی شواهد سیگنال های الکترونیکی و محصولات تنباکو گرم شده است. گزارشی که توسط "بهداشت عمومی انگلستان" تهیه شده است. "نویسندگان اصلی آن، ان مک نیل، لئونی S Brose، رابرت کالدر، لیندا بولد و دبی رابسون هستند.

چهار نفر از نویسندگان اصلی در دانشکده کالج کینگ لندن هستند و چهار نفر با مرکز مطالعات توتون و تنباکو انگلستان (UKCTAS) وابسته هستند.

نه نفر دیگر به فصلهای مختلف این گزارش کمک کردند، از جمله جان بریتون، جیمی براون، پیتر هاجک، شیر شهاب و رابرت وست. نویسندگان در میان معتبر ترین محققان سیگار، نیکوتین و معتادان در جهان هستند.

اولین گزارش PHE مستقیما منجر به محیطی مثبت و منفی در حال حاضر در انگلستان می شود

گزارش اصلی PHE vaping ، "سیگار الکترونیکی: به روز رسانی شواهد"، در تابستان سال 2015 وارد شد، و بلافاصله باعث ایجاد هماهنگی در سراسر جهان شد. این نتیجه گیری می شود که vaping "حدود 95 درصد امن تر" است، زیرا سیگار کشیدن به عنوان یک مانترا برای دفاع از طرفداران تبدیل شد. اولین گزارش PHE به عنوان کارت صدای تسریع در جدول برای پایان دادن به استدلال با استفاده از شک و تردید شکسته شد.

سرانجام، سرانجام از یک صندوق عمومی بهداشتی دولتی حمایت می کردند و از آن لذت می بردند. با این حال، تولیدکنندگان PHE پیشتر اعلام کرده اند که این شماره، منحصر به فرد است. این گزارش یک هدف را به ارمغان آورده است.

اولین گزارش PHE مستقیما منجر به محیطی مثبت و منفی در حال حاضر در انگلستان بود. گزارش PHE 2015 از سال گذشته توسط یکی از کالج سلطنتی پزشکان، کمتر از یک سال بعد ادامه یافت. و در سال گذشته، در انگلستان، اولین بار برای اولین بار به عنوان بخشی از برنامه نظارت رسمی توتون در اختیار دولت قرار گرفت .