0920-100-46-10پشتیبانی

دستگاه ویپ

دستگاه ویپ دارای مزایای زیادی نسبت به سیگار معمولی است. تفاوت های بین انها را بررسی می کنیم. خرید دستگاه ویپ به سادگی در سایت اسیا ویپ امکان پذیر می باشد.

دستگاه ویپ یا سیگار الکترونیکی وسیله ‌ای است که استعمال دخانیات را شبیه سازی می ‌کند. کلمه‌ ی «ویپ» از کلمه ‌ی لاتین «وِی‌پِرایزر» Vaporizer به معنای «بخار ساز» گرفته شده است و مکانیزم دستگاه ویپ توسط تولید بخارات خاصی که بو، طعم، مزه و احساس کشیدن سیگار واقعی را به مصرف‌ کننده بدهد اما زیان های سیگار واقعی را نداشته یا این زیان ها به حداقل برسد؛ تعبیه شده است.
این روزها سیگار کشیدن به یک مشکل اساسی در سبک زندگی  تبدیل شده است. طبق اعلام انجمن سلامت جهانی تقریباً ۶ میلیون نفر در هرسال بر اثر سیگار کشیدن جان خود را از دست داده و تقریباً نیم میلیون نفر غیر مستقیم در معرض دود سیگار قرار دارند.
دستگاه های ویپ در انواع مختلف در دسترس هستند، بدون در نظر گرفتن طراحی ظاهری آنها، اکثرا به روشی مشابه عمل می کنند و از اجزا یکسانی ساخته شده اند.

خرید دستگاه ویپ

دستگاه ویپ چگونه کار می کند؟

دستگاه ویپ یا همان سیگار الکترونیکی از چهار بخش اصلی تشکیل شده است:
 • یک کارتریج یا مخزن که مایعی حاوی درصد های مختلفی از نیکوتین و طعم و رایحه دهنده ها را نگهداری می کند.
 • یک المنت گرمایشی که مایع درون مخزن را تبخیر می کند.
 • یک منبع مولد نیرو که معمولا از باتری استفاده می شود.
 به محض این ‌که از ته سیگار کام بگیرید، باتری روشن شده و مایع داخل کارتریج را گرم می‌ کند و سر سیگار که معمولاً یک چراغ  LED کوچک قرمز رنگ است را روشن می ‌کند.
 
صنعت دخانیات، سیگار الکترونیکی را به‌ عنوان ابزاری برای ترک سیگار معرفی کرده است؛ گر چه دستگاه ویپ صد در صد بی خطر نیست ، اما اغلب کارشناسان خطرش را کمتر از سیگارهای عادی می دانند. در این تکنولوژی سعی براین است تا احساس کشیدن سیگار واقعی را به شما دست دهد اما مضرات آن را کاهش داده و اطرافیان را از شر بوی بد آن رهایی بخشد.قیمت ویپ ارزان

مزایای استفاده از دستگاه ویپ

سیگار کشیدن هزاران ماده شیمیایی را می سوزاند و سموم حاصل از آن را وارد بدن شما می کند. در حالی که سیگار الکترونیکی نمی سوزند، و فقط  بخار تولید می کنند و افراد را به اندازه سیگارهای معمولی در معرض این سموم قرار نمی دهند. بخار تولید شده توسط  دستگاه ویپ به هیچ عنوان مشابه دود سیگار معمولی نیست. سیگار الکترونیک مانند کتری در حال جوش عمل می کند، هیچ چیز در حال سوختن نیست. فقط در حال حرارت دیدن و بخار کردن می باشد.
حتی اطرافیان شما نیز در معرض دود حاصل از سیگار که حاوی 60 نوع ماده سرطان زا است قرار نمی گیرند. بنابراین احتمال آسیب رسیدن به عموم جامعه را کاهش می دهد.
 
     
افراد سیگاری مجبور هستند هزینه بالایی به ‌صورت روزانه برای خرید سیگار کنند؛ اما کسانی که از سیگارهای الکتریکی شارژی استفاده می ‌کنند به مراتب هزینه آنها کمتر خواهد شد و یک سیگار برقی را می ‌توان بارها استفاده کرد و آن را شارژ نمود.
 
 • نیاز به آتش نیست
 
 • دستگاه ویپ به صورت شارژی بوده و دارای یک باطری داخلی است که به یک المنت متصل شده و نیازی به آتش و حرارت آن ندارد.
 
 • استفاده از دستگاه ویپ در ترک دخانیات، مؤثرتر از هر وسیله‌ی دیگری بوده است.
 • از سیگار الکترونیکی می توان در مکان های عمومی نیز استفاده کرد.
 • به دلیل وجود لیکویید های شیرین، میل شما را برای مصرف شیرینی جات کم کرده و در کاهش وزن به کمک شما خواهد آمد.
 •  دندان شما را زرد نمی کند.
 • دهانتان بو نمی گیرد.
 • سرفه و سردرد نمی آورد.
 دستگاه ویپ

ترک سیگار با دستگاه ویپ

از آنجایی که تولید کننده های بزرگ دخانیات در جهان از افت فروش خود در مقابل سیگار الکترونیکی نگران هستند تلاش زیادی برای شایعه پراکنی مبنی بر پر خطر بودن دستگاه ویپ در مقابل سیگار می کنند.
خرید دستگاه ویپ و استفاده از آن برای فرد مصرف کننده و اطرافیان او بسیار کم ضررتر از دخانیات بوده و یکی از بهترین جایگزین ها برای سیگار و قلیان و کمک به ترک آنها است. اما باید از استاندارد دستگاه ویپ و مواد موجود در آن ازجمله میزان نیکوتین یا نوع طعم دهنده ها مطمئن باشید.