0920-100-46-10پشتیبانی

ایجوس لیکویید طعم تمباکو کوبایی naked cuban blend

                                     
تخفیف 0 تومان
قیمت برای شما 185,000 تومان
توضیح اجمالی

طعم کوبایی! لیکوییدی از کمپانی نیکد هستش که طعم سیگار های برگ کوبایی رو میده.تباکوی سیگار های کوبایی مزه ی اصلی این جوس هستند.این جوس یکم سنگین تر از ایجوس Euro Gold هستش و طعم اسانس تنباکو بیشتر احساس میشه توش. این ایجوس نیکوتین 3 هستش. نیکد 100 . این برند امریکایی به جرات یهترین طعم های موجود رو برامون ساخته که میتونیم باهاش تجربه ویپینگ خوبی رو بسازیم که به صورت استاندارد از 70% vg و 30% pg تشکیل شده و توصیه اسیا ویپ به شما حداقل یک بار مصرف کردن از این محصول با کیفیت هست. نکد برند مشهور جهانی می باشد که از ترکیبات میوه ای خوشمزه درست شده است که با استفاده از تکنولوژی پیشرفته Vape Lab در ایالات متحده ترکیب شده است.

توضیحات، نقد و بررسی


 

یورو گولد! لیکوییدی از کمپانی نیکد هستش که طعم سیگار های برگ اروپایی رو میده.تباکوی سیگار های طلایی اروپایی مزه ی اصلی این جوس هستند.این ایجوس دارای ۶ میلی گرم نیکوتین هستش.
نیکد 100 . این برند امریکایی به جرات یهترین طعم های موجود رو برامون ساخته که میتونیم باهاش تجربه ویپینگ خوبی رو بسازیم  که به صورت استاندارد از 70% vg و 30% pg تشکیل شده و توصیه اسیا ویپ به شما حداقل یک بار مصرف کردن از این محصول با کیفیت هست.
نکد برند مشهور جهانی می باشد که از ترکیبات میوه ای خوشمزه درست شده است که با استفاده از تکنولوژی پیشرفته Vape Lab در ایالات متحده ترکیب شده است.

+Nacked Tobacco cuban blend

+vg 70

+pg 30

+طعم تنباکو اروپایی

+حجم 60 میل

+ساخت امریکا 

+نیکوتین 6 میلی گرم

نظرات کاربران
5/5 1 0 0

جدید‌ترین محصولات