0920-100-46-10پشتیبانی

ایجوس لیکویید طعم میوه های سبز naked green blast

                                     
تخفیف 0 تومان
قیمت برای شما 185,000 تومان
توضیح اجمالی

یک جوس میکس بسیار خوشمزه! این جوس با طعم طالبی و سیب سبز شروع شده و در انتها با طعم کیوی مزه ی بسیار جذابی رو براتون به وجود میاره. جوس نیکد گیرین بلست محصول آمریکایی پر طرفدار و البته بسیار با کیفیت است. نیکد 100 . این برند امریکایی به جرات یهترین طعم های موجود رو برامون ساخته که میتونیم باهاش تجربه ویپینگ خوبی رو بسازیم که به صورت استاندارد از 70% vg و 30% pg تشکیل شده و توصیه اسیا ویپ به شما حداقل یک بار مصرف کردن از این محصول با کیفیت هست. نکد برند مشهور جهانی می باشد که از ترکیبات میوه ای خوشمزه درست شده است که با استفاده از تکنولوژی پیشرفته Vape Lab در ایالات متحده ترکیب شده است.

توضیحات، نقد و بررسی


یک جوس میکس بسیار خوشمزه! این جوس با طعم طالبی و سیب سبز شروع شده و در انتها با طعم کیوی مزه ی بسیار جذابی رو براتون به وجود میاره. جوس نیکد گیرین بلست محصول آمریکایی پر طرفدار و البته بسیار با کیفیت است.
نیکد 100 . این برند امریکایی به جرات یهترین طعم های موجود رو برامون ساخته که میتونیم باهاش تجربه ویپینگ خوبی رو بسازیم  که به صورت استاندارد از 70% vg و 30% pg تشکیل شده و توصیه اسیا ویپ به شما حداقل یک بار مصرف کردن از این محصول با کیفیت هست.
نکد برند مشهور جهانی می باشد که از ترکیبات میوه ای خوشمزه درست شده است که با استفاده از تکنولوژی پیشرفته Vape Lab در ایالات متحده ترکیب شده است.

+Nacked Tobacco Euro Gold

+vg 70

+pg 30

+طعم طالبی+سیب سبز+کیوی

+حجم 60 میل

+ساخت امریکا 

+نیکوتین 3 میلی گرم

نظرات کاربران
5/5 1 0 0

جدید‌ترین محصولات