0920-100-46-10پشتیبانی

جوس توتفرنگی اناناس خامه NAKED BERRY LUSH

قیمت واحد محصول 175,000 تومان
تخفیف 30,000 تومان
قیمت برای شما 145,000 تومان
توضیح اجمالی

طعم جدید از سری مجموعه ایجوس های وحشی کمپانی نیکد100،بری لوش هست. ترکیبی از قطعه های آناناس تند و توت فرنگی شیرین و کمی خامه هستش که میتونه برای تمام روز مناسب باشه.طعم شیرین و تند اون بسیار جذابه و حتما از بوی خوبش لذت خواهید برد. نیکد 100 . این برند امریکایی به جرات یهترین طعم های موجود رو برامون ساخته که میتونیم باهاش تجربه ویپینگ خوبی رو بسازیم که به صورت استاندارد از 70% vg و 30% pg تشکیل شده و توصیه اسیا ویپ به شما حداقل یک بار مصرف کردن از این محصول با کیفیت هست. نکد برند مشهور جهانی می باشد که از ترکیبات میوه ای خوشمزه درست شده است که با استفاده از تکنولوژی پیشرفته Vape Lab در ایالات متحده ترکیب شده است.

توضیحات، نقد و بررسی


طعم جدید از سری مجموعه ایجوس های وحشی کمپانی نیکد100،بری لوش هست. ترکیبی از قطعه های آناناس تند و توت فرنگی شیرین و کمی خامه هستش که میتونه برای تمام روز مناسب باشه.طعم شیرین و تند اون بسیار جذابه و حتما از بوی خوبش لذت خواهید برد.
نیکد 100 . این برند امریکایی به جرات یهترین طعم های موجود رو برامون ساخته که میتونیم باهاش تجربه ویپینگ خوبی رو بسازیم  که به صورت استاندارد از 70% vg و 30% pg تشکیل شده و توصیه اسیا ویپ به شما حداقل یک بار مصرف کردن از این محصول با کیفیت هست.
نکد برند مشهور جهانی می باشد که از ترکیبات میوه ای خوشمزه درست شده است که با استفاده از تکنولوژی پیشرفته Vape Lab در ایالات متحده ترکیب شده است.

+Nacked Tobacco Euro Gold

+vg 70

+pg 30

+طعم تنباکو اروپایی

+حجم 60 میل

+ساخت امریکا 

+نیکوتین 3 میلی گرم

نظرات کاربران
5/5 1 0 0

جدید‌ترین محصولات