0920-100-46-10پشتیبانی

ویپ Vaporesso LUXE S نقره ای

                                     
تخفیف 0 تومان
قیمت برای شما 1,250,000 تومان
توضیح اجمالی

دستگاه جدید و قدرتمند شرکت وپرسو، سلطان بی همتای طراحی و تولید ویپ در دنیا، دستگاه جدید تولید کرده که اسم خودش به نوع و کیفیت دستگاه میخوره.وپرسو لوکس! البته این مدل لیمیتد ادیشن هستش که تولید محدودی داره و کمپانی وپرسو با همکاری زوفی ویپ این طرح رو تولید کرده. این دستگاه با 220 وات قدرت ، ترکیبی از زیبایی و قدرت هستش و با پنل 2 اینچی کاملا لمسی، امکان کنترل کردن رو توی فضای بیشتر به شما میده.تکنولوژی اینستا فایر این دستگاه باعث میشه تا قدرت در هزارم ثانیه به اتومایزر منتقل شهو با چیپست اومنی بورد نسخه 4، تجربه بسیار خوبی به همراه امنیت زیاد هنگام استفاده رو براتون پیشکش میکنه و با قابلیت شارژ سریع، 2.5 آمپری، خیلی زود دستگاهتون شارژ خواهد شد.این دستگاه با تانک اس-کا-آر-آر همراه هستش که قوی ترین و بهترین اتومایزر ساخته شده این کمپانی هست. این دستگاه ویپ دارای سیستم قدرتمند چهارگانه پخش هوا و ایرفلو، همچنین با طراحی منحصر به فردی که داره باعث جلوگیری از لیک کردن ( مایع پس دادن) اتومایزر خواهد شد.ویپ ایران معتقده اگر میخواید زیبایی و قدرت رو در یک دستگاه لوکس به همراه داشته باشید، وپرسو لوکس یک انتخاب ایده عال هستش.

توضیحات، نقد و بررسی

دستگاه جدید و قدرتمند شرکت وپرسو، سلطان بی همتای طراحی و تولید ویپ در دنیا، دستگاه جدید تولید کرده که اسم خودش به نوع و کیفیت دستگاه میخوره.وپرسو لوکس!
البته این مدل لیمیتد ادیشن هستش که تولید محدودی داره و کمپانی وپرسو با همکاری زوفی ویپ این طرح رو تولید کرده.
این دستگاه با 220 وات قدرت ، ترکیبی از زیبایی و قدرت هستش و با پنل 2 اینچی کاملا لمسی، امکان کنترل کردن رو توی فضای بیشتر به شما میده. تکنولوژی اینستا فایر این دستگاه باعث میشه تا قدرت در هزارم ثانیه به اتومایزر منتقل شهو با چیپست اومنی بورد نسخه 4، تجربه بسیار خوبی به همراه امنیت زیاد هنگام استفاده رو براتون پیشکش میکنه و با قابلیت شارژ سریع، 2.5 آمپری، خیلی زود دستگاهتون شارژ خواهد شد.این دستگاه با تانک اس-کا-آر-آر همراه هستش که قوی ترین و بهترین اتومایزر ساخته شده این کمپانی هست.دارای سیستم قدرتمند چهارگانه پخش هوا و ایرفلو، همچنین با طراحی منحصر به فردی که داره باعث جلوگیری از لیک کردن ( مایع پس دادن) اتومایزر خواهد شد.ویپ ایران معتقده اگر میخواید زیبایی و قدرت رو در یک دستگاه لوکس به همراه داشته باشید، وپرسو لوکس یک انتخاب ایده عال برای خرید ویپ هستش.

برند: Vaporesso
نوع: Mod Kit 
مدل:LUXE Kit Limited Edition Zophie Vapes Silver
استایل: قابل شارژ
نوع مود : Temperature Control Mod,VV/VW Mod 
قدرت : 220W
ولتاژ متغیر: بلی
منبع تغذیه: دو باتری - بدون باطری در جعبه (میبایست جداگانه از وب سایت خریداری شود و در پک دستگاه وجود ندارد)
نوع باتری: 18650
نوع اتومایزر: Clearomizer,Tank Atomizer 
ظرفیت اتومایزر : 8ml
کویل اصلی:

0.18ohm QF Meshed

کویل اضافه:

0.18ohm QF Strip

کویل همسان: همه سری های کویل GT

روش شارژ: USB

+نرم افزار قابل آپدیت شدن

+دارای یک کویل یدکی

+ دارای شیشه تانک یدکی

+محافظ سیلیکونی دستگاه

+ طراحی لاکچری

+ شارژ 2 ساعته

+دارای صفحه لمسی رنگی

+دارای محافظ تانک

+قابلیت فست شارژ 2 ساعته

+ سیستم آنتی لیک ( پس دادن مایع)

نظرات کاربران
5/5 1 0 0

جدید‌ترین محصولات