وقتی پای خرید ویپ (سیکار الکترونیک) به میان میاید همه به این فکر می کنند که کدام برند بهتر است؟
اسیا ویپ در این مقاله می خواهد سه برند برتر ویپ را به شما عزیزان معرفی کند.

1-برند ویپ smok


 
برند (smok) اولین تولید کننده سیگار الکترونیکی از سال 2010 می باشد که در 7 سال گذشته یکی از پر فروش ترین برند های این عرصه جهانی است.
و تا امروز بیش از 80 میلیون نفر مصرف کننده در سراسر جهان دارد.
وقتی اسم برند های امریکایی به گوشمون میخوره اولین چیزی که به ذهنمون میاد (قدرت) و (عمر طولانی) هست که محصولات این برند جهانی این خصوصیات رو تو خودشون جا دادن .
برندSmok  نه تنها محصولات ایمن و با کیفیت تولید می کند بلکه با طراحی یک سیستم کارآمد و پیکر بندی هوشمند اجتماعی با هدف زندگی شاد و سلامت برای همه ی مردم در کنسول های اجتماعی نیز خدمت می کند.
شعارش smok بدین شرح است:
انتخاب مشتریان ، انتخاب دوست است. انتخاب اسموک انتخاب یک دوست قابل اعتماد

 خرید ویپ ارزان 
 
choosing customers is choosing friends, choosing SMOK is choosing a trustworthy friend
 

2-برند ویپ محبوب VAPORESSOو اما vaporesso این برند شاهکار که قدرت و ظرافت رو به هم آمیخته .این برند از سال 2012 شروع به تولید کرده و تا به امروز میشه با قدرت گفت که یکی از محدود بهترین های این عرصه هست. و اما جالبه بدونید شکل و نوع ساخت دستگاه های این برند مطابق میل مشتری هاش انجام گرفته و خواهد گرفت.
صاحبان شرکت vaporesso ادعا می کنند صدها مهندس که میانگین بیش از 6 سال تجربه در این زمینه را دارند روزانه بر تحقیق و توسعه سیگار الکترونیکی کار می کنند و تا کنون موفق به ثبت 300 مورد اختراع و طراحی بنیادی دستگاه ویپ شده اند.
مهم ترین مزیت برند vaporesso همگام بودن با تکنولوژی و تحقیق و توسعه در زمینه تولید، به گونه ای ایمن ، راحت و در دسترس است.
شعار مشهور vaporesso این است:
فراتر از معمول
 Vaporesso, Beyond the ordinary!
از طوفان مغزی تا طرح، از طرح تا تست، از تست تا تولید و تحویل به شما، میبینید که این مجموعه همیشه در حال رشد و به روز رسانی محصولات است که توسط کنجکاوی، شجاعت و اشتیاق تغذیه می شود.
 

3- برند aspireaspire یک برند تجاری چینی است که در سال 2013 ثبت و شروع به کار کرده . این برند همواره یکی از پیشگامان نواوری محصولات vaping در طیف گسترده ای از سری های nautilus aspire همراه با کویل BVC بوده است . این برند با تازه کار بودنش تا به امروز توانسته خودش را به پای مطرح ترین برند های جهانی عرصه ویپ برساند و پیشنهاد من این است که اصلا به بدنه کوچک ان به چشم بی کیفیت بودن نگاه نکنید . دستگاه های این برند میتونه قافلگیرتون کنه.
هدف اصلی aspire ارائه محصولات با کیفیت و خدمات مستمر و ایجاد ارتباطات پایدار با مشتریان بوده است.
Aspire دارای یک تیم تحقیق و توسعه حرفه ای محصول و همچنین یک سیستم کنترل کیفیت دقیق برای اطمینان از نهایت کیفیت است.

قیمت ویپ ارزان 

Aspire به طور مداوم با طراحان و محققان سراسر دنیا برای توسعه جدید ارتباط دارد. محصولاتی که کاربران بهترین و مناسب ترین گزینه ها برای تنباکو را به ارمغان می آورند. اگرچه Aspire جوان است، اما سریع رشد می کند.
Aspire به مشتریان خود گوش فرا می دهد و تلاش می کنید برای مشتریان محصولاتی پیشرفته و خدماتی برجسته به ارمغان بیاورید.

دیگر مقالات مرتبط

6 تفاوت بین سیگار و ویپ
(pg)-(vg)و تفاوت ان ها
دستگاه ویپ ( سیگار الکترونیکی ) چیست؟
فیلم های آموزشی

 

مقالات مرتبط

نظرات کاربران
5/5 2 1 1

عبدالناصر فنائی